نمایشگاه ایران پلاست همه ساله در زمینه محصولات پلیمری برگزار میگردد و مسیری مناسب  جهت سرمایه گذاری ، نقدینگی و فراهم آوردن زمینه های انتقال فن آوری نوین بحساب می آید.
این نمایشگاه که چرخه ی صنعت پتروشیمی کشور را سرعت میبخشد با حضور کثیری از صنعتگران برگزار میشود وبا هدف توسعه بازار صنعت پلیمری نقش مثبتی ایفا کرده است شرکت صنایع نیلوفر پلاستیک هم افتخار حضور در این ضیافت بزرگ را طبق روال سالهای قبل داشت و توانست قدم بزرگی جهت نمایش و توسعه بازار  محصولات تولیدی خود بردارد. لازم به ذکر است این دوره از تاریخ دوم لغایت پنجم مهرماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برپا گردید.

 

نمایشگاه بین المللی آیفارم از تاریخ ۲۱ الی ۲۴ شهریورماه در شهرآفتاب تهران برگزار گردید.شرکت صنایع نیلوفر پلاستیک که برای رسیدن به قله اهداف خود تمام فرصت ها را غنیمت میشمارد با حضور در این نمایشگاه  فرصت مناسبی برای معرفی محصولات نایلونی خود به دست آورد.

 

نمایندگان محترم ما در شهر های مختلف  همانند همیشه که در هر نمایشگاهی ما را سرافراز میکنند، میهمان ما شدند و توانستیم جلساتی با این عزیزان برگزار کنیم و نتایج مفیدی کسب گردید.

 

 

 شرکت نیلوفر پلاستیک یزد در آذر ماه سال 96 در نمایشگاه تخصصی بین المللی central asia plast world که در شهر آلماتی پایتخت تجاری کشور قزاقستان برگزار شد حضور بهم رسانید.
در این نمایشگاه سازنده های ماشین الات تولید پلاستیک، تامین کنندگان مواد اولیه وخام و همینطور تولیدکنندگان محصولات ‍پلاستیکی از کشورهای مختلف از سراسر دنیا از جمله آلمان، ژاپن، چین، هند، قزاقستان، ایران و ... گردهم آمدند که شرکت نیلوفر پلاستیک یزد توانست جایگاهی ویژه و استقبالی بی نظیر را در این میان داشته باشد.
هدف از حضور در این نمایشگاه گسترش روابط برون مرزی، شناساندن صنعت قوی ایران به کشورهای دیگر و همینطور اگاهی از تکنولوژی بروز دنیا جهت استفاده در تولیدات بود که با انجام نشست های متفاوت با شرکت ها و افراد مشتاق به این صنعت این مهم به انجام رسید.

 نمایشگاه امسال بدلیل تخصصی بودن در زمینه کشاورزی با استقبال بی نظیر شرکت کنندگان همراه شد‌.
در طول مدت برگزاری نمایشگاه، جلساتی با نمایندگان و مصرف کنندگان محصولات شرکت و همچنین جلساتی با تامین کنندگان مواد اولیه  برگزار گردید.

 

در طی جلسات جداگانه که با اجرا کنندگان گلخانه در داخل و خارج از کشور تشکیل شد مشکلات و معضلات و نیز نقاط ضعف و قوت محصولات ایرانی و رقبای خارجی مورد بررسی قرار گرفت.
این نمایشگاه از 30 آبانماه لغایت سوم آذر ماه سالجاری در محل دائمی نمایشگاههای تهران برگزار گردید.
شرکت صنایع نیلوفرپلاستیک یزد امسال نیز   همانند سالیان گذشته افتخار حضور در یازدهمین نمایشگاه  بین المللی ایران پلاست را داشت که از تاریخ دوم مهرماه به مدت چهار روز برگزار گردید .
خوشبختانه  شرکت نیلوفر پلاستیک توانست با یک برنامه ریزی دقیق، حضور موثر و هدفمندی داشته باشد. از جمله برنامه های این مجموعه برگزاری دو جلسه مهم که با حضور نمایندگان محترم از استان های مختلف انجام گردید و جلسه دیگر با حضور ریاست محترم شرکت و تامین کنندگان مواد اولیه برگزار شد.محور اصلی گفتگو ها حول تاکید بر گسترش همکاری ها و تمرکز بر هدف مشترک طرفین که رضایتمندی مشتریان می باشد بود.
به امید آنکه هر روز بتوانیم شعار تبحر در کیفیت، تعهد در خدمت را بیشتر از پیش عملی کنیم.