بیست  و ششمین نمایشگاه بین المللی ایران اگروفود که شامل صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین الات و صنایع وابسته می باشد،  از روز ۲۸ الی ۳۱ خرداد ماه در محل دائمی  نمایشگاه  های بین المللی تهران برگزار گردید. 
نمایشگاه امسال در راستای تحقق شعار سال (رونق تولید ملی) برگزار شد و بر این اساس واحد های تولیدی بیشتری شرکت کرده بودند. 
شرکت صنایع نیلوفر پلاستیک یزد  یکی از ۹۲۰ شرکت تولیدی بود که مانند سالیان گذشته حضور پر رنگ و چشمگیری در این نمایشگاه داشت و از این فرصت جهت معرفی بیشتر محصولات تولیدی و عقد چندین  قرارداد با مشتریان داخلی و خارجی بهره لازم را برد. 

هفدهمین دوره از نمایشگاه صنعت کشاورزی در اصفهان در حالی برگزار گردید که شرکت نیلوفر پلاستیک یزد برای اولین بار در این دوره حضور داشت. در این نمایشگاه که از تاریخ ۵ الی۸ دی ماه دایر بود بیش از نود شرکت از استان های مختلف کشور حضور داشتند که آخرین و بروز ترین تجهیزات و دستاورد های کشاورزی به نمایش عموم درآمد. بعلت اینکه استان اصفهان خود سهم به سزایی در حوزه کشاورزی کشور دارد، این نمایشگاه بعنوان تاثیرگذارترین نمایشگاه بخش کشاورزی محسوب می شود.
ضمن آنکه بازدید از این نمایشگاه همیشه پر رونق بوده است، جای افتخار است که غرفه نیلوفر پلاستیک نیز جزء پربازدیدترین غرفه ها بود . شرکت نیلوفرپلاستیک با حضور در این نمایشگاه توانست تولیدات خود را معرفی کند و با شرکت ها و تولیدکنندگان دیگر مباحثاتی در زمینه همکاری بیشتر و انتقال تجربیات و کمک به پیشبرد رقابت سالم داشته باشد.

نمایشگاه ایران پلاست همه ساله در زمینه محصولات پلیمری برگزار میگردد و مسیری مناسب  جهت سرمایه گذاری ، نقدینگی و فراهم آوردن زمینه های انتقال فن آوری نوین بحساب می آید.
این نمایشگاه که چرخه ی صنعت پتروشیمی کشور را سرعت میبخشد با حضور کثیری از صنعتگران برگزار میشود وبا هدف توسعه بازار صنعت پلیمری نقش مثبتی ایفا کرده است شرکت صنایع نیلوفر پلاستیک هم افتخار حضور در این ضیافت بزرگ را طبق روال سالهای قبل داشت و توانست قدم بزرگی جهت نمایش و توسعه بازار  محصولات تولیدی خود بردارد. لازم به ذکر است این دوره از تاریخ دوم لغایت پنجم مهرماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برپا گردید.

 

نمایشگاه بین المللی آیفارم از تاریخ ۲۱ الی ۲۴ شهریورماه در شهرآفتاب تهران برگزار گردید.شرکت صنایع نیلوفر پلاستیک که برای رسیدن به قله اهداف خود تمام فرصت ها را غنیمت میشمارد با حضور در این نمایشگاه  فرصت مناسبی برای معرفی محصولات نایلونی خود به دست آورد.

 

نمایندگان محترم ما در شهر های مختلف  همانند همیشه که در هر نمایشگاهی ما را سرافراز میکنند، میهمان ما شدند و توانستیم جلساتی با این عزیزان برگزار کنیم و نتایج مفیدی کسب گردید.

 

 

 شرکت نیلوفر پلاستیک یزد در آذر ماه سال 96 در نمایشگاه تخصصی بین المللی central asia plast world که در شهر آلماتی پایتخت تجاری کشور قزاقستان برگزار شد حضور بهم رسانید.
در این نمایشگاه سازنده های ماشین الات تولید پلاستیک، تامین کنندگان مواد اولیه وخام و همینطور تولیدکنندگان محصولات ‍پلاستیکی از کشورهای مختلف از سراسر دنیا از جمله آلمان، ژاپن، چین، هند، قزاقستان، ایران و ... گردهم آمدند که شرکت نیلوفر پلاستیک یزد توانست جایگاهی ویژه و استقبالی بی نظیر را در این میان داشته باشد.
هدف از حضور در این نمایشگاه گسترش روابط برون مرزی، شناساندن صنعت قوی ایران به کشورهای دیگر و همینطور اگاهی از تکنولوژی بروز دنیا جهت استفاده در تولیدات بود که با انجام نشست های متفاوت با شرکت ها و افراد مشتاق به این صنعت این مهم به انجام رسید.